Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Ústí nad Labem B - FC Chomutov s.r.o. = 1 : 3 ( 1 : 3 )

Sestava : Vašák - Sussmilch,Verner (C),Hronek,Hovorka-Kocour (´68 Bauer),Zralík,Janošík (´87 Muller ),Pavlica-Holub,Bundzík (´80 Král J.)

na střídačce zustal Král M. a nahradní brankář Sabadoš

Branky : Bundzík 2x , Pavlica

Od úvodních minut to byla hra jen od vápna k vápnu ,která se hrála prakticky celý zápas.Domácí hráči se snažili kombinačně dostat do šancí což se jim nepovedlo.První naší šanci měl Holub,který vystřelil z hranice vápna ,ale brankář vyrazil na roh.Ve 34.minutě jsme se dostali do rychlého protiútoky kdy Zralík přihrál ideálně Bundzíkovy,který šel sám na brankáře a prostřelil ho 0:1. Ve 37 minutě. Po narážečkách ve středu hřiště nahrál Zralík přesně do ulice Pavlicovy ,který zkušeně přehodil domácího brankáře. Ve 39.minutě znovu stejná akce. Zralík vysunul Bundzíka ,který šel znovu sám na brankáře a znovu byl úspěšný. Poté měli šanci i domácí,kdy si domácí útočník zaběhl za obranu,ale Vašák ho vychytal. Ve 45.minutě vyrazil střelu Vašák na roh . Na následně zahraný roh si vyskočil nejvýše domácí kapitán a snížil na poločasových 1:3

Ve druhém poločase se hrál stejný zápas domácí se do vyložené šance nedostali. Mi jsme měli v 50.minutě velikou šanci kdy znovu Zralík vysunul Bundzíka ,který tentokrát tváří v tvář brankáře neprostřelil.