Jdi na obsah Jdi na menu
 


V krátkosti: Od začátku vcelku vyrovnaný zápas mezi vápny bez výraznějších šancí, naše obrovská šance přišla ve 33. minutě, kdy Krous nadokázal levačkou uklidit míč do prázdné brány, když trefil jen ležícího golmana. Ve 39. minutě se dostalo Ústí po centru do vedení a pak se dá říct, že se zápas jen dohrával. My jsme se do větších šancí nedostali (prakticky do žádných) a na konci nás soupeř trestal z brejků, a proto výsledek vypadá tak jak vypadá.

Další domácí zápas jsme sehráli nezvykle na Ravelu a chtěli jsme navázat na předchozí výkony. To se nám v prvním poločase příliš nedařilo, snažili jsme se prosazovat dlouhými míči a naší hře chyběla kombinace a pohyb. První náznak šance jsme měli v 8.minutě, střela Míry Pokornýho skončila nad brankou. V 18.minutě se dostal k průniku do vápna Matěj Čapek, jeho střelu ale chytil brankář. Ve 29.minutě se postavil k nadějné standartce Martin Sidor, střela mu ovšem nevyšla. Ve 33.minutě nás soupeř málem potrestal za naší pasivitu, ale svojí jasnou šanci nadvakrát nedokázal proměnit, i přes luxusní místo ve vápně. Po této šanci jsme se trochu probudili a ve 36.minutě po pěkném rohu Martina Sidora hlavičkoval nad Pája Potměšil. Ve 39.minutě se náš tým dostal konečně do vedení, centr do středu pole usměrnil do lajny Matěj Čapek, našel tak Martina Sidora, ten výborným centrem našel ve vápně Marka Cigánka, který výborně ve skluzu poslal náš tým do vedení 1:0. Ve 39.minutě se ještě dostal do zakončení Matěj Čapek, jeho střelu vykryl brankář. První poločas jsme tedy vyhráli 1:0. Druhý poločas jsme chtěli odehrát o poznání lépe což se nám také povedlo. V 53.minutě se dostal do šance Marek Cigánek, jeho střela ovšem skončila vedle branky. V 64.minutě se po přihrávce Páji Krause prodral do vápna Matěj Čapek a jeho střela k levé tyči skončila v brance - 2:0.
Po této brance jsme kontrolovali hru a vytvořili jsme si celou řadu šancí. Velké šance měli Matěj Čapek a střídající Honza Petr s Kubou Gaubem. Branky jsme ovšem ještě vstřelili a to na konci zápasu. V 88.minutě poslal výborný míč za obranu Martin Sidor, našel Honzu Petra a ten chytře a pěkně přehodil brankáře - 3:0. V 90.minutě se ještě po dobrém míči Kuby Gaubeho dostal do zakončení Martin Sidor a svou střelou pečetil skore na 4:0 pro náš tým.

FK Ústí nad Labem "B" vs. FC Chomutov 4:0 (1:0)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář