Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Tatran Kadaň - FC Chomutov 2 : 3 ( 1 : 0 )

Sestava : Vašák - Kocour,Verner (C),Hronek,Hovorka(´60 Janošík) - Pavlica,Bauer(´46 Vopat) ,Zralík,Franc - Holub,Král J. (´46 Bunzík)

Branky : Zralík, 2xJanošíkZápas jako na houpačce tak by se dal nejvýstižněji popsat dnešní zápas,který nebyl nic pro fanoušky se srdečními problémy.

  Zápas začal v 10:15 za slunečného sobotního dopoledne. Hráči Chomutova potvrdili že okupují přední příčky, proto taky se hrálo pod jejich taktovkou ovšem ani hostující hráči nic nevypustili neboť vědí, že stále nemají záchranu jistou. Už od prvních minut jsme se nebezpečně tlačili na soupeřovu branku hrál se defacto fotbal na jedné polovině z čehož musel mít radost správce hřiště. V 10 minutě po úniku Holuba, který vyslal krásnou střelu, bohužel pro nás míč zkončil na břevně. Tato situace se za celý zápas opakovala asi 5x. Mezi další vyložené šance patří únik Holuba po pravé straně a nahrávka na J.Pavlicu, který stál před prázdnou bránou bohužel opět orazítkoval břevno. Hosté jen nakopávali dlouhé míče, které ale s klidem sbírala obrana s brankářem. V 35. minutě přišla asi největší šance v 1. poločasu kdy L.Kocour vyzval J.Pavlicu kolmicí ten prudkým stříleným centrem našel na malém vápně J.Krále, který nepochopitelně minul. Potom se zápas trochu přiostřil hlavně domácí útočníci možná trochu nesmyslně dojížděli naše hráče bez balonu. Jak pravý příslový nedáš dostaneš a to se také stalo ve 40 minutě soupeř kopal roh 3 hostující hráči byli nepochopitelně zcela volní a pro kadaňského útočníka už nebyl problém zakončit hlavou 1:0. Potom přišla ještě chyba J.Hovorky kdy na půlicí čáře ztratil míč domácí šli v přečíslení 2:1 naštěstí pro nás minul.


  Po poločase přišlo logické střídání na hřiště místo Krále přišel Bundzík a místo Bauera Vopat.  V 50. minutě  J.Zralík se uvolnil ve vápně a po nenápadné střele bylo ihned srovnáno. Po tomto oživení přišel z naší strany menší tlak ,který ovšem končil na nepřesných přihrávkách, proto trenér šáhl ke svému 3tímu střídání kdy stáhnul obránce J.Hovorku a poslal na hřiště ofenzivnějšího hráče P.Janošíka naše rozestavení se tím pádem změnilo na 3-5-2. V 60. minutě kdy centroval z levé strany D.Vopat se odražený míč dostal k P.Janošíkovi a ten svým prvním dotekem s míčem poslal hosty do vedení. Po tomto gólu jsme docela nesmyslně hráli až příliš dopředu čehož využíval soupeř a dostával nás pod tlak. V 75. minutě nás domácí hráči vykombinovali a z poza vápna vystřelili tuto střelu D.Vašák vyrazil bohužel na kopačky domácího útočníka, který s přehledem dorazil míč do brány 2:2. V 80. minutě asi všem zatrnulu, když domácí útočník bežel sám na bránu, naštěstí pro nás uklouzl a nedopravil míč do branky. Zápas s přibývajícími minutami byl čím dál nervóznější faul střídal faul vyústěním toho bylo vyloučení domácího útečníka za úder hlavou protihráče v přerušené hře. V nastaveném čase jsme se vrhli do útoku a vyplatilo se. J.Pavlica křižnou přihrávkou vybídl P.Janošíka, který po zpracování míče vyslal krásnou střelu do levé šibenice 3:2.

Dnes se ukázala síla mužstva, ale i nedostatky, na kterých musíme neustále pracovat.Díky neproměněným šancím (5 tutovek v 1. poločase) jsme soupeře stále drželi ve hře, ale díky bojovnosti a semknutí i za nepříznivého stavu pro nás jsme urvali 3 body.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář