Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Chomutov - FK Český Lev Neštěmice 1:0 (1:0)

Sestava: Sabadoš-Kocour(Bauer,Král),Janošík,Verner,Mareš- Šrétr,Kníže,Krous- Horna,Mergl(Bureš),Vopat

Branka: Horna

K prvnímu domácímu zápasu přijel dorost Neštěmic. Před utkáním jsme se dozvěděli o absenci Reifa a Raisera dále chyběli Muller, Hronek a Rákos. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný duel. Měli jsme hned od začátku menší převahu,ale nervozita byla znát. Hrálo se většinou od vápna k vápnu, v jednu chvíli jsme ale měli štěstí, že rozhodčí neviděl ve vápně ruku Mareše, který ve skluzu zastavil míč rukou, ale nepískalo se. Od té chvíle jsme se rychlými protiútoky dostávali více do hry a do tlaku, který jsme mohli využít v 15. minutě, kdy Vopat běžel ze strany sám na golmana, ale nedal. O pár minut znovu se dostal ve vápně míč k Vopatovi, ale jeho nedůraznou střelu chytil hostujíci golman. Poté se hra znovu vyrovnala a místy lepší hosté měli herní převahu, ale do žádné šance se nedostali. Z ničeho nic tedy přišel trest po rychlém založení útoku od Kocoura směřoval míč k Vopatovi ten utekl hostujícím obráncům a nahrál volnému Hornovi, který prostřelil golmana - 1:0. Do poločasu se nic zvláštního už nestalo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili pasivně, nedařila se nám kombinace a místy jsme nebyli schopni dostat míč za půlící čáru. Aktivně hrající soupeř nás dostal pod tlak, vytvořil si plno standartních situací, naštestí z nich vznikly jenom různé závary, žádné golové šance. Hra tak měla skoro celý poločas podobný scénář. Soupeř hrál na riziko a tak jsme se snažili ohrozit soupeřovu bránu z protiútoků, ale Horna, ani Mergl se Šrétrem úspěšní nebyli, na druhé straně nebyl úspěšný ani náš soupeř, a tak zápas skončil naší výhrou 1:0. Zápas byl velice vyrovnaný, hlavně v prvním poločase,  bojovný soupeř byl kvalitní. My musíme doufat, že se konečně zlepšíme v zakončení. Soupeřovy slabiny jsme sice našli, ale nevyužili je :). Mladší dorostenci zvládli také svůj zápas a vyhráli 2:1.

rozhodující gol zápasu mladšího dorostu + bojovník koča

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro Koču :D

(Ali, 28. 8. 2008 15:18)

ale jako Koča jezdil si tam po prdeli :D:D:D a zse si založil gol :D hale když je Slepička v repre tak máš taky šanci to pošlem Radovi to video a pujdeš místo Rajnocha:D:DD:

Pro Janose

(Kozak, 28. 8. 2008 14:00)

Ty kokot vis jak jsme se soustredil abych to dal a radsi jsem si to zpracoval a toho hrace jsem tam nevidel tak jsem ho trefil to se obcas stane

pro koču

(jánoš, 28. 8. 2008 12:02)

tak naco to tam psát nebudem strapnovat Koču ne?:D hrál pak dobře:)až se rozkoukal,ale za zmínku stojí co Koča zahodil za šanci za mladší dorost,Koča to jako bych se šel oběsit kdybych todle nedal

:D:D:

(Ali, 28. 8. 2008 11:57)

zapomělo se napsat jak Koča zezačátku zakopnul o míč:D:D:D